Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění

Pojištění domácích mazlíčků už dnes není žádná novinka. Mnoho lidí tento druh pojištění, ale pokládá za zbytečný. Je tomu, ale opravdu tak? Pojďme se společně podívat, jak to doopravdy s pojištěním domácích mazlíčků je.
černá fena

Ferda někoho pokouše, Micka poničí drahou věc na sousedově zahradě…

Co si budeme povídat. V dnešní době není nic levného. A ani chování mazlíčků se tomu nevyhýbá. Výdaje spojené nejen už s koupí mazlíčka, ale také krmiva a pamlsků, chovatelských potřeb (jako jsou misky, vodítka, obojky, kšíry a mnoho dalšího) s sebou přináší měsíčně celkem vysoké výdaje. Všichni přeci chceme, aby se náš „němý přítel“ cítil s námi dobře, aby o něj bylo řádně pečováno a aby si ten svůj krátký život užil naplno. Samozřejmě to všechno je správně, ale taktéž nemůžeme všechny své peníze utratit za potřeby pro mazlíčka. A co teprve, když se vyskytne problém, který nás bude stát nečekaně vysoké výdaje?
nárust peněz

Raději zaplatit pár stovek ročně, než…

·         Běžně se stává, že náš pes si nesedne se psem, kterého potkáme na procházce, a psi si vyjedou po krku. Náš pes může druhého psa poranit nebo naopak druhý pes poraní našeho psa. Pokud je pes druhého majitele pojištěný, jeho pochybení, že pes neměl náhubek a poškodil Vašeho psa, řeší pojišťovna, ve které mají sjednané pojištění domácího mazlíčka. Váš úkol bude tedy jediný. Od veterináře mít paragon, na kterém bude zřejmé, kolik stálo ošetření Vašeho psa, dále zprávu od veterináře o jeho ošetření. Dále likvidátorovi od pojišťovny majitele druhého psa sdělíte, jak se k události seběhlo. Poté budete ve velmi krátké době odškodněni částkou, která se bude shodovat s částkou, kterou jste nechali u veterináře za ošetření Vašeho psa. Toto všechno se, ale bude řešit jen pouze v případě, že Váš pes byl řádně přivázán na vodítku v době události!

·         Váš domácí mazlíček může jakkoliv poškodit majetek, který vám nepatří. Někdy to může být banalita, ale mnohdy se spíše stává, že je to majetek hodnotnější a Vaši peněženku to bude stát pěkných pár tisíc. Zajisté při této situaci budou samozřejmě pojišťovnu zajímat okolnosti, za jakých se to stalo a taktéž jestli spíše nešlo o zanedbání péče.
modré kočičí oči

Co se dá získat pojištěním domácího mazlíčka?

1)      Podaří se Vám snížit náklady spojené s dlouhodobou léčbou při nemoci či úrazu

2)      Zajistíte si komplexní ochranu při potížích s Vaším mazlíčkem

3)      Pojištění odpovědnosti pokud Váš mazlíček způsobí škodu ostatním

4)      Dnes už se dá sjednat pojištění i pro zvířata bez průkazu původu (nejen papíroví psi a kočky mohou být pojištění)

 Pro zjištění rozsahu pojištění a jeho podmínek í si sjednejte schůzku ve vybrané pojišťovně.