Novinky v oblasti pojištění

Pojištění

Pojišťovny mezi sebou vedou krutý boj o zákazníky. I zde je velká konkurence. Jestliže chce pojišťovna prosperovat, musí být velice kreativní. Je potřeba pro klienty vymýšlet novinky, které by je oslovily a především zaujaly, jako třeba –
globální komunikace
·         Pojištění internetových rizik – internet je součástí života snad každého z nás. Téměř denně trávíme určitý čas na internetu, ať už kvůli pracovním povinnostem či z osobních důvodů. Co si ale budeme nalhávat, internet přináší mnohá nebezpečí. Ať už se jedná o útok na Váš bankovní účet, zneužití Vaši platební karty, poškození pověsti na internetu, kyberšikanu, otevření podvodného e-mailu.
·         Pojištění právní ochrany –umožňuje Vám právní pomoc a ochranu na 24 hodin denně, ať už se Vám stane dopravní nehoda, nějaká pohroma v zaměstnání či v domácnosti.
·         Pojištění schopnosti splácet –abychom si mohli v životě pořídit to, co opravdu potřebujeme, velice často k tomu využíváme půjčky. Existují ale rizika, která nám v průběhu života mohou znemožnit splácet naše dluhy. Aby v těžké životní situaci neměli naši příbuzní a blízcí další starosti navíc se splácením dluhů, lze se proti tomu zajistit.
·         Pojištění domácích mazlíčků – ano, jedná se o životní pojištění Vašich miláčků. I zvířátka mohou mít zdravotní problémy, zdravotní péče a léčba je potom velice nákladná, proto bylo vytvořeno právě toto pojištění.
·         Pojištění uměleckých sbírek –pokud vlastníte drahá a cenná umělecká díla, na kterých Vám záleží, je vhodné je rovněž zajistit proti rizikům.
létání nad mořem
·         Pojištění proti terorismu –teroristické činy vstupují stále více do našeho života a stávají se jeho součástí. I když zatím neprobíhají přímo u nás, vždy nás tato situace velice zasáhne a mnohdy i vyděsí.
·         Pojištění sportovních potřeb –některé sportovní potřeby jsou finančně velice nákladné, a pokud nám je nějaký vandal zničí či ukradne, může to být pro nás velká ztráta. Lze si je však pojistit proti těmto a podobným rizikům.
·         Pojištění rekreačních rizikových sportů –je stále častěji využíváno právě třeba v letních měsících, kdy mnohdy na dovolené zkoušíme nové věci v podobě adrenalinových sportů. Toto pojištění nás může zajistit pro případ, že by se nám při výkonu takového sportu něco stalo.